Poseł Babalski w Porannych Pytaniach: ile trzeba śmierci, żeby odciąć radykalnie Rosję od pieniędzy

Poseł Babalski w Porannych Pytaniach: ile trzeba śmierci, żeby odciąć radykalnie Rosję od pieniędzy: – Kolejne reakcje Zachodu wobec Rosji muszą być radykalne – mówił w Porannych Pytaniach poseł Prawa i Sprawiedliwości Zbigniew Babalski. Był pytany o to w kontekście ostatniej masakry, której Rosjanie dokonali w ukraińskiej Buczy. Radykalne odcięcie Rosji od pieniędzy, wykonanie tego, o co Polska wnioskowała – SWIFT, odcięcie dojścia do wszystkich banków bez względu na […]
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności posła Zbigniewa Babalskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej i kliknij na pole "Submit" (PRENUMERATA EMAIL). Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.babalski.pl będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną.
Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności posła Zbigniewa Babalskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.babalski.pl zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).