Powiatowo-gminne zawody młodzieżowych drużyn OSP w Idzbarku

Powiatowo-gminne zawody młodzieżowych drużyn OSP w Idzbarku, w ktorych bierze udziałokoło 200 uczestników, dla których ufundowaliśmy nagrody.

Wszystkim życzę dobrej zabawy, a w przyszłości służby w zawodowej straży pożarnej albo w dorosłej służbie OSP.👨‍🚒👩‍🚒🚒🚒🚒💦💦
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności posła Zbigniewa Babalskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej i kliknij na pole "Submit" (PRENUMERATA EMAIL). Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.babalski.pl będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną.
Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności posła Zbigniewa Babalskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.babalski.pl zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).