Zbigniew Babalski: symboliczne wspieranie Ukrainy jest wciąż bardzo istotne

Zbigniew Babalski: symboliczne wspieranie Ukrainy jest wciąż bardzo istotne: W Polsce powinny powstać magazyny ukraińskiego zboża – ocenił w Porannych Pytaniach Radia Olsztyn poseł Prawa i Sprawiedliwości, były wiceminister rolnictwa Zbigniew Babalski. Polska ma być krajem tranzytowym dla zboża z Ukrainy. Prezydent USA Joe Biden wyraził również pogląd, że w naszym kraju powinny powstać silosy na ukraińskie ziarno. Pozytywnie o tym pomyśle wypowiedział […]
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności posła Zbigniewa Babalskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej i kliknij na pole "Submit" (PRENUMERATA EMAIL). Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.babalski.pl będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną.
Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności posła Zbigniewa Babalskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.babalski.pl zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).