Poseł Babalski: Niech ten eksperyment się uda, a ekologiczny asfalt będziemy mieli w całej Polsce

Poseł Babalski: Niech ten eksperyment się uda, a ekologiczny asfalt będziemy mieli w całej Polsce: Ekologiczny asfalt, który pomaga zredukować zanieczyszczenie powietrza – takie rozwiązanie będą testowali naukowcy z Politechniki Gdańskiej i Lotos Asfalt koło Ostródy. Cieszę się bardzo,  że duża spółka Skarbu Państwa wybrała właśnie powiat ostródzki i tu chcą przeprowadzić swoisty eksperyment – podkreśla poseł PiS Zbigniew Babalski. Kilometrowy odcinek testowy do pobliskiego Kajkowa będzie pierwszym w […]
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności posła Zbigniewa Babalskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej i kliknij na pole "Submit" (PRENUMERATA EMAIL). Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.babalski.pl będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną.
Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności posła Zbigniewa Babalskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.babalski.pl zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).