„Trzeba coś zrobić z wykluczeniem komunikacyjnym”. Posłuchaj rozmowy z posłem Zbigniewem Babalskim

„Trzeba coś zrobić z wykluczeniem komunikacyjnym”. Posłuchaj rozmowy z posłem Zbigniewem Babalskim: Jestem zaniepokojony tym, że samorządy z Warmii i Mazur nie korzystają z Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych – mówił w Porannych Pytaniach poseł PiS Zbigniew Babalski, który był gościem Krzysztofa Kaszubskiego. Były wiceminister rolnictwa i rozwoju wsi sygnalizuje, że 1 września zacznie się kłopot z dojazdem dzieci do szkół. Młodzież uczyła się zdalnie, przewoźnicy zawiesili lub […]
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności posła Zbigniewa Babalskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej i kliknij na pole "Submit" (PRENUMERATA EMAIL). Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.babalski.pl będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną.
Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności posła Zbigniewa Babalskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.babalski.pl zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Prenumerata Email