Zbigniew Babalski: Mieszkanie plus nie do końca nam wyszło, dlatego chcemy to poprawić. Posłuchaj Porannych Pytań

Zbigniew Babalski: Mieszkanie plus nie do końca nam wyszło, dlatego chcemy to poprawić. Posłuchaj Porannych Pytań


 

„Miłośnik Elbląga, człowiek absolutnie oddany swojemu miastu” – tak zmarłego wczoraj posła Jerzego Wilka w Porannych Pytaniach Radia Olsztyn wspominał jego klubowy kolega, poseł PiS Zbigniew Babalski. Jerzy Wilk zmarł w szpitalu po długiej chorobie. Był posłem, a wcześniej prezydentem Elbląga i przewodniczącym rady tego miasta. Miał 66 lat. Kolegę Jerzego miałem okazję poznać w […]

Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności posła Zbigniewa Babalskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej i kliknij na pole "Submit" (PRENUMERATA EMAIL). Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.babalski.pl będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną.
Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności posła Zbigniewa Babalskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.babalski.pl zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Prenumerata Email