Poseł Babalski o przekopie przez Mierzeję Wiślaną: To w sposób bardzo zdecydowany rozrusza turystykę wodną

Poseł Babalski o przekopie przez Mierzeję Wiślaną: To w sposób bardzo zdecydowany rozrusza turystykę wodną: – Wszystko wskazuje na to, że kanał powstanie w ciągu 2 lat. To w sposób bardzo zdecydowany rozrusza turystykę wodną – mówił w Porannych Pytaniach poseł Zbigniew Babalski o przekopie przez Mierzeję Wiślaną. Parlamentarzysta odniósł się także do nieważnego referendum ws. odwołania burmistrza Ostródy. W niedzielę odbyło się referendum ws. odwołania burmistrza Ostródy Zbigniewa Michalaka, […]
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności posła Zbigniewa Babalskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej i kliknij na pole "Submit" (PRENUMERATA EMAIL). Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.babalski.pl będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną.
Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności posła Zbigniewa Babalskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.babalski.pl zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Prenumerata Email