Łączy nas Polska!

Szanowni Państwo!‼️‼️‼️
Z ogromną radością zapraszam na spotkanie z Panem Wicepremierem, Ministrem Kultury i Dziedzictwa Narodowego, profesorem Piotrem Glińskim, które odbędzie się w Ostródzie, w najbliższą niedzielę, 21 czerwca 2020 roku, w sali reprezentacyjnej ostródzkiego zamku o godzinie 14:00.👍👍👍
Wszystkich zainteresowanych spotkaniem, uprasza się o założenie maseczek ochronnych.😷😷😷
🇵🇱
Do zobaczenia!

🇵🇱Łączy nas Polska!🇵🇱
#Duda2020💪💪💪
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności posła Zbigniewa Babalskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej i kliknij na pole "Submit" (PRENUMERATA EMAIL). Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.babalski.pl będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną.
Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności posła Zbigniewa Babalskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.babalski.pl zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Prenumerata Email