Dożynki Powiatu Ostródzkiego

Tradycyjnie, jak co roku, tak i w tym Starostwo Powiatowe przy współorganizacji z Warmińsko-Mazurską Izbą Rolniczą z Olsztyna zorganizowało XIX Dożynki Powiatu Ostródzkiego. W niedzielę 9 września 2018 r. rolnicy z całego regionu wraz z władzami samorządowymi oraz politykami państwowymi uroczyście świętowali zakończenie prac polowych.
Święto dziękczynienia za plony rozpoczęło się uroczystą Mszą o godzinie 13:30 w kościele pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Ostródzie, podczas której poświęcono wieńce dożynkowe. Po nabożeństwie barwny korowód na czele z gospodarzami i starostami dożynek przeszedł ulicami Ostródy na plac przed budynek Starostwa Powiatowego.
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności posła Zbigniewa Babalskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej i kliknij na pole "Submit" (PRENUMERATA EMAIL). Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.babalski.pl będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną.
Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności posła Zbigniewa Babalskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.babalski.pl zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Prenumerata Email