"Czerwona strefa"

UWAGA!!!
Szanowni Państwo!‼️‼️‼️😷😷😷😷😷
w związku z obecną sytuacją COVID – 19 na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, a w szczególności w powiatach ostródzkim, iławskim i działdowskim, uprzejmie informujemy, że zmieniamy tryb funkcjonowania Biur Poselsko – Senatorskich w Ostródzie, Iławie, Działdowie i Nowym Mieście Lubawskim.
Harmonogram pracy Biur jest następujący:
Poniedziałek – praca zdalna, kontakt za pośrednictwem e maila
Wtorek – Biura czynne od godziny 9:00 do 17:00 ( z wyjątkiem Nowego Miasta Lubawskiego)
Środa – praca zdalna, kontakt za pośrednictwem e maila
Czwartek – wszystkie Biura czynne od godziny 8:30 do 14:30
Piątek – praca zdalna. Kontakt do godziny 12:00
KONTAKT: biuro.babalski@o2.pl bądź boguslawa.orzechowska@gmail.com
INFORMACJA DLA PETENTÓW
‼️‼️‼️
W chwili obecnej istnieje możliwość jedynie zapisania się na dyżur poselski/senatorski jedynie w formie telefonicznej. Każdego Zainteresowanego proszę o przesłanie wiadomości na podany wyżej adres e - mail z krótką informację czego sprawa dotyczy oraz swoimi danymi. Pracownik Biura niezwłocznie umówi Państwa na najbliższy dyżur telefoniczny.

 

Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności posła Zbigniewa Babalskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej i kliknij na pole "Submit" (PRENUMERATA EMAIL). Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.babalski.pl będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną.
Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności posła Zbigniewa Babalskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.babalski.pl zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Prenumerata Email