Zbigniew Babalski (PiS): Nasi koalicjanci postawili nas w niezbyt komfortowym położeniu, sytuacja jest poważna

Zbigniew Babalski (PiS): Nasi koalicjanci postawili nas w niezbyt komfortowym położeniu, sytuacja jest poważna: „Sądzę, że koalicja rządowa jest zawieszona, a sytuacja jest bardzo poważna” – powiedział w Porannych Pytaniach poseł PiS z Ostródy Zbigniew Babalski. W ten sposób odniósł się do politycznych konsekwencji głosowania nad ustawą o ochronie zwierząt. Mimo dyscypliny partyjnej, przeciw ustawie głosowało 38 posłów klubu PiS a wstrzymało się 15. W Porannych Pytaniach poseł PiS […]
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności posła Zbigniewa Babalskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej i kliknij na pole "Submit" (PRENUMERATA EMAIL). Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.babalski.pl będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną.
Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności posła Zbigniewa Babalskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.babalski.pl zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Prenumerata Email