„W lokalu lub korespondencyjnie”. Poseł Zbigniew Babalski o nowej ustawie ws. głosowania w wyborach prezydenckich

„W lokalu lub korespondencyjnie”. Poseł Zbigniew Babalski o nowej ustawie ws. głosowania w wyborach prezydenckich: – Jestem przekonany, że zdołamy w sposób bardzo demokratyczny i konstytucyjny przeprowadzić wybory – mówił w Porannych Pytaniach poseł PiS Zbigniew Babalski, komentując przyjętą wczoraj ustawę o głosowaniu w wyborach prezydenckich. Sejm uchwalił we wtorek późnym wieczorem ustawę dotyczącą tegorocznych wyborów prezydenckich. Zakłada ona, że głosowanie będzie odbywać się w lokalach wyborczych, ale będzie też […]
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności posła Zbigniewa Babalskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej i kliknij na pole "Submit" (PRENUMERATA EMAIL). Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.babalski.pl będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną.
Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności posła Zbigniewa Babalskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.babalski.pl zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Prenumerata Email