Dziękuję za zaufanie

Szanowni Państwo,
wczoraj, wspólnymi siłami wybraliśmy dobry czas dla Polski, dobry czas dla Polaków. Chciałbym podziękować każdemu, kto oddał swój głos. Najbardziej jednak pragnę podziękować wyborcom Prawa i Sprawiedliwości, dzięki którym odnotowaliśmy rekordowy wynik. Skoro o rekordach mowa, mój wynik 19 293 głosów, jest o niemal 8 tysięcy wyższy niż w wyborach 4 lata temu. To dla mnie wiele znaczy. Ten mandat zaufania, który otrzymałem od Państwa, napawa mnie dumą i wielką radością. Tak jak obiecałem, dalej będę dla Państwa pracował, pewnie i skutecznie.
Dziękuję za zaufanie,
Zbigniew Babalski.Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności posła Zbigniewa Babalskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej i kliknij na pole "Submit" (PRENUMERATA EMAIL). Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.babalski.pl będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną.
Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności posła Zbigniewa Babalskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.babalski.pl zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Prenumerata Email