Zbigniew Babalski, numer 3 na liście PiS

Szanowni Państwo,
13 października podejmiecie decyzję, kto zostanie Waszym reprezentantem w
Polskim Parlamencie. To tam rozstrzygają się sprawy Polski i jej przyszłości. Od 2007 roku, mam ogromny zaszczyt zasiadać w ławie poselskiej, przyjmować Państwa w swoich biurach i co najważniejsze, pomagać w rozwiązywaniu Waszych problemów. To dzięki tysiącom bezpośrednich spotkań z Wami znam sprawy, które dla Polaków i mieszkańców Warmii i Mazur są ważne. Dla mnie podstawą wykonywania pracy poselskiej jest Wasze zaufanie, codzienna życzliwość oraz rzetelne i uczciwe działanie.

Ostatnie lata, to czas ciężkiej i wytężonej pracy w obronie polskiej ziemi i naszych narodowych wartości. To także czas, kiedy udało się przeprowadzić szereg inwestycji, ale najważniejszą z nich jest inwestycja w rodzinę i polską gospodarkę.
Poddaję się Państwa ocenie, licząc na Wasz głos, lecz nade wszystko, licząc się z Waszym głosem.
Proszę o wsparcie, by dalej działać dla Polski, dla regionu, dla ludzi - Pewnie i Skutecznie.
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności posła Zbigniewa Babalskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej i kliknij na pole "Submit" (PRENUMERATA EMAIL). Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.babalski.pl będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną.
Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności posła Zbigniewa Babalskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.babalski.pl zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Prenumerata Email