Premier Mateusz Morawiecki odwiedził w piątek (21.09.) Ostródę.

Wizyta premiera RP rozpoczęła się po godzinie 12 od złożenia kwiatów i wieńców w miejscach pamięci.
Przed kościołem p.w. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny premier Mateusz Morawiecki razem z burmistrzem Czesławem Najmowiczem oraz wojewodą warmińsko - mazurskim Arturem Chojeckim złożyli wieniec pod pomnikiem Pamięci Obrońców Suwerenności i Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej.
Kwiaty złożono też pod tablicą upamiętniającą ofiary zbrodni katyńskiej i katastrofy smoleńskiej oraz pod pomnikiem Jana Pawła II.

Następnie premier Morawiecki udał się do Domu Polonii w Ostródzie, gdzie spotkał się z młodzieżą polskiego pochodzenia z Litwy, Ukrainy i Białorusi. 
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności posła Zbigniewa Babalskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej i kliknij na pole "Submit" (PRENUMERATA EMAIL). Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.babalski.pl będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną.
Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności posła Zbigniewa Babalskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.babalski.pl zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Prenumerata Email