Kongres PiS, Warszawa, 02.09.2018 rok

- My nie dzielimy Polski i Polaków; my chcemy łączyć, chcemy sklejać i to robimy wbrew temu, co się czasami nam przypisuje - powiedział premier Mateusz Morawiecki. "Polska jest jedna" - podkreślił szef rządu podczas konwencji PiS, która zainaugurowała samorządową kampanię Zjednoczonej Prawicy.
Pokazaliśmy, że, wygrywając z mafiami VAT-owskimi, jesteśmy w stanie zdobyć środki i na politykę społeczną, i na politykę rozwojową jednocześnie
- powiedział szef rządu.
Przez ostatnie 30 lat nie było w Polsce tyle wolności, ile jest teraz, bo teraz najwięcej wolności mają polskie rodziny - wolności od upokarzającej biedy, wolności od bezdusznych, złych rządów naszych poprzedników
- zaznaczył Mateusz Morawiecki.
Wcześniej przemawiał Jarosław Kaczyński, a po wystąpieniu szefa PiS podpisano nowe porozumienie prawicy.
"Ogromną wartość dla Polski (...) ma jedność polskiej prawicy; dlatego tutaj na tej sali podpiszemy kolejne porozumienie - przedłużenie tego, sprzed trzech lat".

Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności posła Zbigniewa Babalskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej i kliknij na pole "Submit" (PRENUMERATA EMAIL). Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.babalski.pl będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną.
Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności posła Zbigniewa Babalskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.babalski.pl zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Prenumerata Email