Żegluga śródlądowa na Warmii i Mazurach zdominowała spotkanie ministra Marka Gróbarczyk z mieszkańcami Ostródy

Żegluga śródlądowa na Warmii i Mazurach zdominowała spotkanie ministra Marka Gróbarczyk z mieszkańcami Ostródy

Rozwój żeglugi śródlądowej był jednym z głównych tematów, jakie omawiał w Ostródzie minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej Marek Gróbarczyk. Jego zdaniem odnowienie i rozbudowa szlaków wodnych to szansa dla Warmii i Mazur. Marek Gróbarczyk podkreślił, że  program uruchomienia szlaków wodnych,  mógłby zapewnić nie tylko lepszą komunikację w regionie, ale również podnieść walory  turystyczne Warmii.
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności posła Zbigniewa Babalskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej i kliknij na pole "Submit" (PRENUMERATA EMAIL). Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.babalski.pl będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną.
Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności posła Zbigniewa Babalskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.babalski.pl zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Prenumerata Email