Spotkanie otwrate, Mszanowo, 19.04.2018 rok

W świetlicy wiejskiej w Mszanowie miało miejsce spotkanie mieszkańców powiatu z wiceministrem Zbigniewem Babalskim.
Chętnych do udziału w dyskusji było wielu i niemal wszyscy mieli sposobność zadać pytania bądź podzielić się swoim problemem. Spotkanie trwało kilka godzin. Główna tamatyka to rolnictwo, ASF, emerytury rolnicze, ale również osobiste problemy zgłaszane przez zainteresowanych oraz kłopoty przedsiębiorców, którzy uwikłani są w tzw. "aferę paliwową"

 
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności posła Zbigniewa Babalskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej i kliknij na pole "Submit" (PRENUMERATA EMAIL). Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.babalski.pl będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną.
Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności posła Zbigniewa Babalskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.babalski.pl zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Prenumerata Email