Dożynki diecezjalne w Boleszynie

Dnia 26 sierpnia 2013 roku, na zaproszenie ks. kan. Piotra Nowaka - proboszcza parafii w Boleszynie oraz ks. kan. Zbigniewa Gańskiego - diecezjalnego duszpasterza rolników, Poseł Zbigniew Babalski wziął udział w dożynkach diecezjalnych. Uroczystości odbyły się w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Boleszynie (gmina Grodziczno, powiat Nowe Miasto Lubawskie).


Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności posła Zbigniewa Babalskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej i kliknij na pole "Submit" (PRENUMERATA EMAIL). Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.babalski.pl będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną.
Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności posła Zbigniewa Babalskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.babalski.pl zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Prenumerata Email