Spotkania w Gminie Grodziczno.

Dnia 10 X odbyły się w gminie Grodziczno dwa spotkania przedwyborcze KW PiS z udziałem posła Z. Babalskiego – w Grodzicznie i Mrocznie. Głównym punktem spotkań była prezentacja kandydata na wójta gminy Grodziczno – Radosława Bartnickiego, kandydatów do Rady Gminy, Rady Powiatu oraz Sejmiku. Kandydaci przedstawili swoje programy wyborcze. Uczestnicy spotkania aktywnie włączyli się w dyskusję na tematy gminne. Dominowała sprawa budowy dróg gminnych, utrzymania szkół oraz problem z powstającym w Grodzicznie tuczarniami nakładczymi, które zatruwają środowisko. Poseł Z. Babalski omówił działania rządu oraz programy rządowe, które mogą być realizowane przez samorządy. Podkreśli potrzebę zmian w gminach i zachęcał do udziału w wyborach.

Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności posła Zbigniewa Babalskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej i kliknij na pole "Submit" (PRENUMERATA EMAIL). Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.babalski.pl będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną.
Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności posła Zbigniewa Babalskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.babalski.pl zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Prenumerata Email