Konferencja "Gospodarka rolna w powiecie braniewskim", 10.03.2018 rok

Dnia 10 marca 2018 roku, Sekretarz Stanu w MRiRW, Zbigniew Babalski, wziął udział w Regionalnej Konferencji - gospodarka rolna w powiecie braniewskim.
W konferencji wzięli udział przedstawiciele władz wojewódzkich- Wojewida Warmińsko-Mazurski, parlamentarzyści: Poseł na Sejm RP, Leonard Krasulski oraz przedstawiciele administracji państwowej sektora rolniczego.


 
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności posła Zbigniewa Babalskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej i kliknij na pole "Submit" (PRENUMERATA EMAIL). Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.babalski.pl będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną.
Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności posła Zbigniewa Babalskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.babalski.pl zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Prenumerata Email