Spotkanie z rolnikami, Fijewo, 02.02.2018 rok

Dnia 2 lutego 2018 roku, Sekretarz Stanu w MRiRW, Zbigniew Babalski, wziął udział w spotkaniu z rolnikami, które odbyło się w Fijewie.
Wiceminister w swoim wystąpieniu podsumował dwa lata rządów Prawa i Sprawiedliwości, kładąc duży nacisk na kwestie rolnicze.
Następnie poruszono sprawy bieżące, głównie tematykę dotyczącą ASF, obrotu ziemią oraz związaną ze szkodami łowieckimi. Na zakończenie, czas poświecono na zadawanie pytań.
Najczęściej zgłaszane problemy to: jakość żywności, dopłaty do trzody oraz maszyny rolnicze.

Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności posła Zbigniewa Babalskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej i kliknij na pole "Submit" (PRENUMERATA EMAIL). Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.babalski.pl będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną.
Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności posła Zbigniewa Babalskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.babalski.pl zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Prenumerata Email