Orszak Trzech Króli, Ostróda


W sobotę 6 stycznia przypadało Święto Trzech Króli. Kolorowy Orszak przeszedł przez Ostródę już po raz szósty. Uroczysta parada wyruszyła w sobotę spod parafii św. Hiacynty i Franciszka o 13:15. Przed rozpoczęciem, zgromadzonym mieszkańcom zostały rozdane śpiewniki oraz korony. Trasa Orszaku Trzech Króli wiodła przez ulice: Chrobrego, Czarnieckiego i Sienkiewicza. W trakcie parady odgrywane były scenki z jasełek. Przemarsz zakończył się Pokłonem Trzech Króli w kościele NPNMP.
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności posła Zbigniewa Babalskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej i kliknij na pole "Submit" (PRENUMERATA EMAIL). Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.babalski.pl będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną.
Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności posła Zbigniewa Babalskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.babalski.pl zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Prenumerata Email