Dyżur poselski-Działdowo

Dnia 24 lipca 2015 r. (piątek), od godziny 15.00, Poseł Zbigniew Babalski będzie pełnił dyżur w biurze poselskim w Działdowie, ul. Jagiełły 26.
W celu ustalenia godziny spotkania z Posłem, prosimy o kontakt telefoniczny z biurem: 23 697 50 65. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy.
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności posła Zbigniewa Babalskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej i kliknij na pole "Submit" (PRENUMERATA EMAIL). Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.babalski.pl będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną.
Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności posła Zbigniewa Babalskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.babalski.pl zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Prenumerata Email