Apel do wyborców

Drodzy Przyjaciele, Znajomi, Wyborcy! 
Bardzo cieszy mnie fakt, że już od jakiegoś czasu jesteśmy znajomymi na facebook-u.
Jak pewnie wiecie, startuję w wyborach do Parlamentu Europejskiego z listy Prawa i Sprawiedliwości, z okręgu nr 3 - woj. warmińsko-mazurskie i podlaskie, lista nr 4, miejsce 4. Jeżeli moja osoba, mój program 
i moje dotychczasowe osiągnięcia spełniają Wasze oczekiwania, to proszę oddajcie na mnie swój głos w dniu wyborów - 25 maja br. Bardzo na Was wszystkich liczę i z góry bardzo dziękuję! Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, piszcie. Z pewnością odpowiem. 
Serdecznie Pozdrawiam. 
Zbigniew Babalski
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności posła Zbigniewa Babalskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej i kliknij na pole "Submit" (PRENUMERATA EMAIL). Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.babalski.pl będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną.
Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności posła Zbigniewa Babalskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.babalski.pl zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Prenumerata Email